Cotygodniowe spoty (Grupy Honda Radom)
Dzień: Piątek
Godzina: 19:00
Miejsce: Parking politechniki  radomskiej lub Galeria Słoneczna parking p.0

Więcej info
Kalendarz

Nadchodzące imprezy w naszej okolicy w roku 2020:

  •  14 marca  - Puchar Toru Słomczyn
  • 19 kwietnia - Rozpoczecie sezonu Radomskie Klasyki
  • 9 maja - VTEC Cup Poland - Tor Modlin

 

 

 

 

Polub nas na Facebook

Modele CR-Z i CR-V w centrum stoiska Hondy podczas salonu samochodowego w Paryżu

Honda poinformowała dziś o produktach, które zaprezentuje podczas salonu samochodowego w Paryżu. Znajdzie się wśród nich zmodyfikowany CR-Z oraz nowy silnik wysokoprężny o poj. 1.6 l, który zadebiutuje w modelu Civic.


CR-Z 2013

W modelu CR-Z zauważymy odświeżoną stylistykę nadwozia i wnętrza samochodu, które poprawiły jego ogólny wizerunek, natomiast wzmocnione silniki benzynowy i elektryczny zapewniają teraz lepsze osiągi, przy zachowaniu niskiego poziomu zużycia paliwa i emisji spalin. Szczegóły dot. osiągów tego auta oraz daty jego wprowadzenia do sprzedaży poznamy podczas salonu paryskiego.


Nowy CR-V

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu, swoją europejską premierę będzie świętowała czwarta generacja Hondy CR-V. Samochód bazuje na sukcesie poprzedników, oferując funkcjonalność, wysoką jakość wykonania i zaawansowane technologie. Po raz pierwszy w Europie nowy SUV japońskiego producenta będzie dostępny w wersji z napędem na dwa lub cztery koła. Zmiany wprowadzone w gamie silników benzynowych i wysokoprężnych przyczyniły się z kolei do znacznego obniżenia emisji dwutlenku węgla.


CIVIC 1.6L i-DTEC

Honda zaprezentuje w Paryżu model Civic 5D wyposażony w silnik wysokoprężny 1,6 l i-DTEC. Ta pierwsza w Europie jednostka napędowa z opracowanej przez Hondę serii „Earth Dreams Technology" generuje 120 KM mocy, emitując zaledwie 94 gramy CO2 / km*. Dzięki nowemu silnikowi, Civic spala teraz zaledwie 3.6 l/100 km* w cyklu mieszanym.

* Wszystkie dane dla modelu wyposażonego w 16-calowe koła.


Honda ev-ster

Podczas Paris Motor Show 2012 Honda zaprezentuje model EV-STER - mały, elektryczny, sportowy pojazd koncepcyjny nowej generacji.


40-ta rocznica modelu Civic

W tym roku Honda świętuje czterdziestą rocznicę stworzenia modelu Civic, który po raz pierwszy pojawił się na rynku w 1972 roku. Od tego czasu na całym świecie sprzedało się ponad 20 milionów egzemplarzy tego auta. W celu uczczenia wydarzenia, obok najnowszego Civica, Honda zaprezentuje w Paryżu model pierwszej generacji.


Konferencja prasowa Hondy odbędzie się w czwartek, 27 września, o godzinie 16:30.
 
źródło: hondanews.eu