Cotygodniowe spoty (Grupy Honda Radom)
Dzień: Piątek
Godzina: 19:00
Miejsce: Parking politechniki  radomskiej lub Galeria Słoneczna parking p.0

Więcej info
Kalendarz

Nadchodzące imprezy w naszej okolicy w roku 2020:

  •  14 marca  - Puchar Toru Słomczyn
  • 19 kwietnia - Rozpoczecie sezonu Radomskie Klasyki
  • 9 maja - VTEC Cup Poland - Tor Modlin

 

 

 

 

Polub nas na Facebook

V Zlot Stowarzyszenia Civic Klub Polska

W miniony weekend (25 - 27 Maja) odbył się długo przez wszystkich wyczekiwany V już w swojej historii zlot Civic Klub Polska. W tym roku organizatorzy wybrali wschodnią część naszego kraju jako miejsce zabawy, tym samym Biała Podlaska oraz ośrodek wypoczynkowy w Serpelicach gościły przez cały weekend najpiękniejsze Hondy z całej Polski.

 

Impreza była rozłożona na 3 dni, pierwszy zakwaterowanie i impreza w ośrodku, drugi część główna - lotnisko w Białej Podlasce , oraz trzeci gry i zabawy w ośrodku. Lotnisko oferowało mnóstwo atrakcji, mogliśmy się pościgać (1/4mili, time attack), umyć auto, zmienić koła, zakupić gadżety civic klubu, przestudiować oferty kilku firm oferujących swoje usługi, dobrze zjeść czy wreszcie pooglądać piękne auta i kobiety :) W tym roku frekwencja była ogromna na płycie stanęło ponad 400 aut z całej Polski, w tym przepiękny niebieski NSX. Organizatorzy stanęli na wysokości zadnia dopinając wszystko na ostatni guzik próby cieszyły się ogromną popularnością uczestnicy chwalili sobie rozstawienie tegorocznej próby time attack jak i pomiary czasów dokonywane w zawodach na 1/4 mili za pomocą profesjonalnego sprzętu. Osoby którym moc auta nie pozwalała na szybkie przemieszczanie się mogli wziąć udział w konkursie car audio oraz konkursie na auto zlotu.

 

Zlot uważam za udany warto było spędzić pół Piątku na dojazd z niecierpliwością czekam na kolejny za rok, mam nadzieje, ze tym razem w dużo większym składzie. Więcej zdjęć dostępnych w naszej galerii.

Autor:face